فروشگاه سیمرغ ایرانی ، عرضه بی واسطه محصولات

امروزه اینترنت و رشد روزافزون آن، سبک زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده. نادیده گرفتن این پیشرفت ها در حوزه فناوری و تکنولوژی، تقریبا ناممکن شده. هر کسب و کاری در پی هم سو شدن با دنیای امروز، ارائه ی خدمات هرچه بیشتر و کسب رضایت مشتری، سعی خود را برای به کارگیری فناوری می کند. جامعه نیز این پیشرفت ها را زمینه ای برای سودمندتر شدن زندگی خود می داند.

مسئله تامین نیاز و خرید و فروش نیز از این قاعده جدا نیست. تصمیم گیری ها، هوشمندتر شده و برای خرید کالا، وقت گرانبهای افراد حساب شده تر خرج می شود. به همین دلیل هر روزه استفاده ی افراد از سرویس های اینترنتی برای خریدی آگاهانه و به جا افزوده می شود.

لذا تصمیم گیری برای خرید کالا، با بررسی های بیشتری همراه شده و همواره موضوع کیفیت آن و به همان اندازه قیمت آن حائز اهمیت است. بحث گران بودن محصولات خارجی به دلیل قیمت ناپایدار ارز و تحریم ها و امکان رقابت بسیاری از کالاهای ایرانی با خارجی، موضوعی ست که مدت ها ذهن ما ایرانی ها را به خود مشغول کرده و به دنبال مرجعی مطمئن برای خرید از محصولات ایرانی با کیفیت هستیم.

نماد سیمرغ ایرانیفروشگاه سیمرغ ایرانی به مدیریت جناب علی اکبر جباری با اهدافی بزرگ کار خود را در سال 1390 آغاز کرد. این فروشگاه با 20 نفر به صورت پاره وقت و تمام وقت در شش ماهه ی اول کاری و رساندن این آماربه رشد 20 درصدی، افتخار ایجاد اشتغال را برای جوانان ایرانی داشته است.

از اهداف فروشگاه سیمرغ، برقراری ارتباط بین تولید کننده ی محصولات باکیفیت ایرانی که به دلایلی همچون گرانی و غیره، نتوانسته چنان که باید شناخته شود، با مصرف کننده است.چه بسا تولید کنندگان بسیاری با دستان پرزحمت خود محصولاتی ایرانی را تولید می کنند اما به دلایلی همچون کسادی در بازار، چرخ تولیدشان کم رونق شده. فروشگاه سیمرغ با شناسایی این تولید کنندگان و خرید محصولاتشان با قیمتی منصفانه، بدون واسطه و با سود ناچیزبرای فروش دراختیار مصرف کنندگان می گذارد تا رضایت دو طرف برقرار باشد. با این کار، تولید کننده نیز خیال آسوده ای برای فروش کالای خود دارد. دراصل سیمرغ، جایگاهی مناسب برای عرضه ی محصولات بدون دلال های متعدد است و این ویژگی، باعث کسب اعتماد از سوی تولید کننده و مصرف کننده شده. از اولویت های فروشگاه سیمرغ ایرانی اصلاح سبک زندگی در حوزه ی سلامت افراد است.

 در جامعه ی امروز، مواد غذایی و فرآورده های صنعتی با مواد افزودنی، سلامت افراد را تحت تاثیر قرار داده و به سمت زندگی ناسالم کشانده. فروشگاه سیمرغ با عرضه ی بی واسطه ی مواد غذایی خانگی و سالم، قدم در راه بهبود سبک زندگی افراد گذاشته وتولید کنند گان کالای باکیفیت و مرغوب ایرانی  را به خریداران آن پیوند داده.

فروشگاه سیمرغ ایرانی، نهایت تلاش و نیروی خود را برای ارائه ی خدمات هر چه بیشتربه مصرف کنندگان فراهم می آورد تا خرید از هموطنان ایرانی را در محیطی امن و مطمئن  تجربه کنند.